Blogpost featured image
15.10.2020

Benefit AS Tähetorni Tehnopargi uutes äriruumides

Tähetorni Tehnopargi teine ehk Härgmäe 22 hoone valmis selle aasta kevadel ja tänaseks on äripindade üürnikel olnud piisavalt aega end uutes ruumides kenasti sisse seada. Käisime külas Benefit AS-il, kes üürib hoones kahte omavahel kokku ehitatud stock-office tüüpi äripinda.
Blogpost featured image
28.09.2020

Ettevõtete üha spetsiifilisemad vajadused kasvatavad nõudlust eritööna valmivate äripindade järele

Äripindade puhul on alati määravateks asukoht, ligipääsetavus, ruumilahendus ja hinnatase, kuid üha olulisemat rolli mängivad ka erilahendused, mis vastavad konkreetsete ettevõtete vajadustele. Pikaajalise kogemusega arendaja Favorte projektijuhi Madis Letti sõnul otsivad üha enamad ettevõtted „karbi“ asemel „rätsepülikonda“ ehk ruume, mis vastaksid täpselt ettevõtte ärimudelile ja vajadustele.
Blogpost featured image
11.06.2020

Kuukressi tee 1 ja 3 korterid on valmis!

Valminud on Kuukressi 1 ja 3 korterid ning ka teistes majades valmivad tööd plaanipäraselt, et ootusärevatele koduomanikele kokkulepitud ajal võtmed üle anda. Kuukressi tee 1 ja 3 majas on kummaski alles jäänud ainult kolm korterit!
Blogpost featured image
05.06.2020

Tähistasime eile Taevakivi Ärikeskuse sarikapidu!

Taevakivi Ärikeskuse ehitus edeneb jõudsalt ja selle tähistamiseks kogunesime kõigi asjaosalistega sarikapidu pidama. Pärja järel käis meie projektijuht Madis Lett ning muidugi poleks pidustused täielikud olnud ilma meie koostööpartnerite Hammerheadi ja Eventuseta, kellega koos ärihoone püsti saab!
Blogpost featured image
04.06.2020

Kirsiõis Kristiines butiikmaja korterid on valmis!

Vaid 22 korteriga butiikmaja on aiaga piiratud, hubases hoovinurgas on mänguväljak pere pisipõnnidele. Oksa 2/Seebi 4 asub südalinnast vaid 5 minutilise autosõidu kaugusel. Põlispuudega palistatud Oksa tänavale pole võõrastel asja ning uutel korteriomanikel on võimalik tõmmata sõõmuke värsket õhku juba koduuksest väljudes.
Blogpost featured image
29.04.2020

Ülevaade meie tegemistest eriolukorras

Favorte meeskond on hea tervise juures ja oleme eriolukorra kiuste jätkanud edukalt kõikide arendusprojektide kallal töötamist ning ehitusprotsesside jälgimist. Kodudest on vahepeal valminud Kirsiõis Kristiines (www.oksa2.ee) ja üle poolte õnnelike uute koduomanike on võtmed kätte saanud. Kuukressi kortermajad (www.kuukressi.ee) valmivad plaanipäraselt ja esimesed elanikud saavad juba jaanipäevaks uude koju.
Blogpost featured image
24.03.2020

Jätkame kõigi oma arendusprojektide valmisehitamist lubatud graafikus

Head inimesed! Kinnitame, et Favorte jätkab kõigi oma arendusprojektide valmisehitamist lubatud graafikus. Ehitusalused elukondlikud projektid: Kuukressi korterid (www.kuukressi.ee), Käokella ridamajad (www.kaokella.ee) ja Kirsiõis Kristiines (www.oksa2.ee). Ehitusalused ärikondlikud projektid: Härgmäe tn 22 Tähetorni Tehnopargis (www.tahetornitehnopark.ee), Veldi tee 5 ärihoone Ringtee Stock (www.ringteestock.ee), Taevakivi Ärikeskus aadressil Osmussaare tee 5 (www.taevakivi.ee). Kõik küsimused ja mõtted on teretulnud!
Blogpost featured image
26.02.2020

Rail Balticu trassile kerkiv Ringtee Stock pidas sarikapidu

Vaatamata sellele, et kolme Balti riigi koostöös valmiva Rail Balticu ehitus tundub pidevalt takerduvat, on arendajad ja ettevõtjad optimistlikud ning areng tulevase trassi läheduses jätkub. Möödunud nädalal tähistati sarikapidu Favorte arendatavas Ringtee Stockis Veldi teel. Uue stock-office’i asukoha üheks oluliseks eeliseks on ühendatus Tallinna ringteega, aga ka tulevase Rail Balticu Veneküla peatuse lähedus.
Blogpost featured image
17.02.2020

Eesti Energia jõude seisnud maatükile kerkib uus ärikvartal

Kinnisvaraarendaja Favorte ostis Eesti Energialt 17 000 ruutmeetrise kinnistu Tallinnas Kadaka piirkonnas, kuhu kerkib kaasaegne ärikvartal, mis pakub nii kaubandus- ja bürooruume kui ka stock-office tüüpi pindu. Arendaja hinnangul pole Kadaka piirkond veel kaugeltki oma kogupotentsiaali saavutanud ning lähitulevikus on sinnakanti lisandumas veelgi äri- ja elamispinda.
Blogpost featured image
02.02.2020

Haabersti ringristmik avas Lääne-Tallinna ettevõtlusele

Aasta tagasi valminud Haabersti ringristmik lahendas liiklussõlme, mis seni pitsitas nii äri- kui elamukinnisvaraarendust ristuvate magistraalide läheduses. Ristmikust Paldiski poole jääval Härgmäel arendatavas Tähetorni Tehnopargis on end tänaseks sisse seadnud mitmed küllaltki erineva profiiliga ettevõtted, keda on sinna piirkonda tõmmanud nii tehnopargi asukoht kui ka nende ettevõtete vajadustele vastav stock-office äripindade kontseptsioon, mis võimaldab ühe katuse alla koondada nii tootmine, müük, ladustamine kui ka kontoripool.
Blogpost featured image
16.01.2020

Kuidas valida ettevõttele uut äripinda?

Tallinna ärikinnisvaraturg on endiselt hoogsalt arenemas ning pinda leidub igale ettevõttele ja igale vajadusele. Otstarbekas on oma ärile uut asukohta otsides hästi läbi mõelda – millised on ettevõtte vajadused täna ning millised tulevikus, sest iga paari aasta tagant kolimine on otstarbetult kulukas ja segab ettevõtte igapäevatööd.
Blogpost featured image
02.12.2019

Sarikad püsti - Tähetorni Tehnopark Tallinna lääneküljel laieneb jõudsalt

Üks vähestest Lääne-Tallinna äri- ja tööstuskompleksidest, Paldiski maantee ääres asuv Tähetorni Tehnopark laieneb jõudsalt. Kui juunis valmis esimene hoone, siis nüüd sai sarikad juba arenduse teine hoone, mille ehitusega alustati juulis. Tehnoparki arendava Favorte hinnangul on linn lääne suunal kiiresti arenemas ning äripindade järele kasvatavad veelgi nõudlust lähedusse kerkivad elamurajoonid.
Blogpost featured image
26.11.2019

Kuidas kõigi turul pakutavate uusarenduste seast endale parim leida?

Kinnisvaraturul on juba aastaid toimunud vilgas tegevus ja uusi maju ning rajoone kerkib välgukiirusel. Valik paneb pea ringi käima – saadaval on erineva suuruse, välimuse ja hinnaklassiga kodusid. Võiks öelda, et igale maitsele leiab midagi. Otsuse langetamisel ei tohi siiski pead kaotada, vaid teha valik põhjendatult ning läbimõeldult.
Blogpost featured image
18.09.2019

Rail Balticu ootuses kerkivad äri- ja tootmispinnad trassile juba täna

Kuigi Rail Baltic hakkab kõige optimistlikuma prognoosi kohaselt tööle alles 2026. aastal, arvestavad nii mõnedki arendajad äri- ja tööstuspindu ehitades planeeritud raudtee trassiga juba täna. Augusti lõpus alustati Ringtee Stocki ehitusega Veneküla kandis, kuhu praeguse plaani kohaselt tuleb ka rongipeatus ning valmiva hoone pea 3400 ruutmeetrist on kolmandik tänaseks juba välja üüritud.
Blogpost featured image
28.08.2019

Lasnamäe on arenemas atraktiivseks äripiirkonnaks

Hiljuti Peterburi tee äärde kerkinud Stock 101 on järjekordne näide sellest, et seni eeskätt magalarajoonina tuntud Lasnamäe tõmbab oma taristu ja elanike arvuga ligi ka ettevõtteid erinevatest tegevusvaldkondadest. Head ühendused Kesklinnaga ning Tallinna ringtee kaudu kõigi põhimagistraalidega on peamine põhjus, miks Lasnamäele kerkivad ärihooned üha uusi ettevõtteid sinna meelitavad.
Blogpost featured image
12.06.2019

Lääne-Tallinna esimesse tehnoparki kerkib 60 tuhat ruutmeetrit äripinda

Kui mujal pealinna lähiümbruses on põhimagistraalide äärsed tehnopargid kiiresti arenenud, siis Lääne-Tallinnas sellist pinda endiselt napib. Selle lünga täidab Paldiski maantee äärde kerkiv Tähetorni tehnopark, kuhu on kavandatud 60 tuhat ruutmeetrit äripinda ühtekokku 12-s hoones. Valmis on esimene hoone ning peagi alustatakse teise ehitust.
Blogpost featured image
29.05.2019

Kuukressi korterelamute ehitustööd

Pirita-Kosele Kuukressi elurajooni viie korterelamu ehitamiseks on sõlmitud ehituse peatöövõtuleping RAMM Ehituse OÜ-ga. Omanikujärelevalvet teostab Ehitusinsener OÜ.
Blogpost featured image
10.05.2019

Koostöö Eesti Kergejõustikuliiduga

OÜ Favorte sõlmis koostöölepingu MTÜ-ga Eesti Kergejõustikuliit eesmärgiga edendada kergejõustikku.
Blogpost featured image
15.04.2019

Kloostrimetsa² elurajooni kruntide müük on alanud

Vaid mõnesaja meetri kaugusele Teletornist ja Botaanikaaiast rajatakse privaatne Kloostrimetsa² elurajoon, kus on müüa 16 kinnistut kodu rajamiseks.
Blogpost featured image
12.04.2019

Oksa tn 2/Seebi tn 4 korterelamu ehitustööd

Kristiine linnaossa Oksa tn 2/Seebi tn 4 kinnistule 22 korteriga korterelamu ehitamiseks on sõlmitud ehituse peatöövõtuleping Mitt & Perlebach OÜ-ga. Omanikujärelevalvet teostab Ehitusinsener OÜ.