Blogpost featured image
28.06.2022

Favorte alustas Järvekülas Käokella elurajooni uue etapiga

Kinnisvaraarendaja Favorte ja ehitusfirma Mitt&Perlebach on alustanud Käokella elurajooni kuuenda etapi ehitusega. Sõnajala tee 1 kinnistule kerkivas kortermajas valmib järgmise aasta suvel 64 uut kodu. 

Favorte kodude müügijuhi Elje Hinno sõnul on Peetri ja Järveküla piirkonnas asuvate elamispindade järgi alati suur nõudlus olnud. „Tegu on vaikse naabruskonnaga Tallinna külje all, kus toimetavad peamiselt perekonnad. Ainuüksi Käokella elurajoonis on oma kodu leidnud juba 147 peret,“ ütles Hinno.

Selliste suurte arenduste kasuks räägib asjaolu, et koos kodudega arendatakse välja ka neid ümbritsev tehniline ja sotsiaalne infrastruktuur. „Käokella elurajoon laiub 14 hektaril, kuhu on loodud ka terviklik teedevõrk nii sõiduautodele kui kergliiklejatele ning kõigile avatud rohelised mängu- ja puhkealad,“ märkis Favorte müügijuht. 

„Lisaks on Kanarbiku tee 15 aadressile ehitatud ärimajas uksed avanud viis ettevõtet, alates lastehoiust tõuke- ja jalgrataste hoolduseni välja. Praegu taotleme ehitusluba Kanarbiku tee 2 kinnistule uue tennise- ja padelikeskuse rajamiseks. Maja mahutab kaheksa väljakut ja peaks valmima lähima kahe aasta perspektiivis,“ selgitas Hinno Käokella kogukonna tulevikuplaane. 

Sõnajala tee 1 kortermaja ehitab Mitt&Perlebach. Ehitusfirma projektijuhi Taavi Vendeli sõnul on neil arendajaga aastate jooksul ja erinevate projektide raames välja kujunenud sujuv koostöö. „Tegu on juba kaheksanda projektiga, mida Favortele ehitame. Anname alati ehituse ja projekteerimise poole pealt endast parima, et lõpptulemus oleks tasemel ja tulevased korteriomanikud oma uue koduga rahul,“ lausus Vendel. 

Käokella elurajooni kuuenda etapi raames kerkivas A-energiaklassi kortermajas hakkab olema 64 korterit ja 4 äripinda, kus saavad uksed avada kogukonnale kasulikud väikeettevõtted. Korterite valiku hulgas on 2- kuni 4-toalised kodud suuruses 45-85 m2. Igal korteril on oma rõdu või terrass ja maja katusele paigaldatakse päikesepaneelid.

Vaata arenduse kohta lisainfot: https://kaokella.ee