Tutvustus

Ootused on ületamiseks

Alguses on mõte. Seejärel tekib plaan. Leida kodu endale või oma ärile. Kuid plaanist tulemuseni on pikk tee. Peas ja paberil võib kõik ju lihtne näida, ent päriselu on midagi muud. Kõike ei suuda ise iialgi edukalt ette näha ega kavandada. Õnneks on meil Favortes pikaajaline kogemus unistuste elluäratamisel. Ning meie jaoks on sinu plaan kui unikaalne visioon, mille poole päev päeva haaval püüelda. Et tulemus saaks paremgi algsest mõttest. Sest ootused, need on ületamiseks.

Pikaajalise kogemusega usaldusväärne partner

Favorte on 1993. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Meie eesmärk on olla sulle asjatundlik ja toetav abiline. Peame oluliseks, et ostuprotsess kulgeks korrektselt ja meeldivalt. Et projekt oleks terviklik ja kuluefektiivne, ruumilahendus ja sisekujundus personaliseeritud, planeering läbimõeldud. Et ehitusmaterjalid oleksid kvaliteetsed ja disain funktsionaalne. Et järelvalve kulgeks laitmatult. Koondame enda ümber inimesi ja firmasid, kes tegutsevad sarnastel põhimõtetel, et ajada koos õiget asja.

Anname kogukonnale tagasi

Toetame suuremaid ja väiksemaid spordiliite, et panustada nii noorte kui ka täiskasvanute liikumise harjumuse välja kujunemisesse.

Oleme pikaajalised Eesti Kergejõustikuliidu ja Korvpalliklubi Viimsi patroonid, et kaasa aidata noorte talentide spordikarjäärile. Unistustel on kombeks täituda - Korvpalliklubi Viimsi mängib alates 2021. aastast Meistriliigas! Lisaks tippspordile pakub Korvpalliklubi Viimsi tegevust ja liikumisrõõmu ka sadadele väikestele spordisõpradele.

Alates 2021. aastast teeme koostööd ka Tallinki Tennisekeskusega, et edendada aktiivseid ja tervislikke eluviise läbi Eesti rahvaspordi - tennise.


Favorte on Eesti Kinnisvarafirmade Liidu liige ja Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige. 
Information page image