Blogpost featured image
10.10.2022

Kandideeri Favorte ja TalTechi stipendiumile!

Alanud on kandideerimine Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi stipendiumitele. Sel sügisel on esmakordselt stipendiumi välja pannud ka Favorte, kes toetab ühe inseneritudengi õpinguid 4500 euroga.

Favorte juhatuse liikme Rainer Hinno sõnul on oluline kooli ajal pakutavatest arenguvõimalustest viimast võtta. „Otsustasime välja panna toetuse ühele südikale tudengile, et tal jätkuks aega ja indu erialaste kogemuste kogumiseks, et nende põhjal oma tuleviku jaoks olulisi otsuseid vastu võtta,“ selgitas Hinno.  

„Kandideerima ootame kõiki inseneritudengeid, kes tunnevad huvi kinnisvaraarenduse vastu ja soovivad kätt proovida tellija poole peal, kus pannakse tegelikult paika tingimused, mis on kogu ehitusprotsessi aluseks. Seega saab meie juures päriselt ka ehitusmaastiku tulevikku kujundada,“ lausus Favorte juht.  

Favorte on ligi 30-aastase kogemusega kinnisvaraarendaja. Ettevõtte arendusportfelli kuulub näiteks Tähetorni Tehnopark, millel on potentsiaali kasvada suurimaks tehnopargiks Tallinnas. Favorte elamuarendustest paistab silma Käokella elurajoon, mis on suurim omasugune Rae vallas. „Tule loome koos kodusid, kus tahaksid ka ise elada! Ja kes teab, ehk saab meie äripindadelt hoogu juurde ka järgmine ükssarvik,“ kutsus Hinno üles kõiki huvilisi oma kandideerimisavaldust esitama.  

Stipendiumile kandideerimine käib läbi Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi. „On ülimalt hea meel näha, et nii palju ettevõtteid toetavad tudengeid nende õpingutel. Järjest enam ettevõtteid näevad vajadust valdkonna populariseerimiseks ja üheks heaks võimaluseks on tulevastesse spetsialistidesse panustamine stipendiumiga," märkis Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi eestvedaja ja juhatuse liige Elinor Toming.

"Lisaks on see ideaalne võimalus tööandjal ennast varakult noortele nähtavaks teha, et tööturule sisenemisel ülikooli lõpetanu teaks, mis ettevõtted antud valdkonnas tööandjana teda kõnetaks," lausus Toming. 

Stipendiumile kandideerimine kestab kuni 18. oktoobrini. Lisainfot kandideerimise kohta leiab stipendiumi statuudist