Blogpost featured image
03.03.2023

Alanud on kandideerimine Favorte praktikale

Märtsikuu jooksul saab kandideerida Favorte kinnisvaraarenduse praktikale. Tasustatud mentorlusprogrammi raames saab sel suvel end proovile panna üks innukas tudeng. Koos kogenud kolleegidega sukeldutakse otse käimasolevate arendusprojektide keskmesse ja avaneb võimalus käed külge panna nende elluviimisele. 

Favorte juhatuse liikme Rainer Hinno sõnul möödus ettevõtte esimene praktikasuvi väga edukalt. „Praktikale kandideeris üle 40 südika inseneritudengi, mis näitas üle ootuste suurt huvi meie tegemiste vastu. Et eelmise suve praktikandist Aleksist on saanud meie tiimi väärtuslik püsiliige, otsustasime traditsiooni jätkata ja ka sel aastal tudengitele oma uksed avada,“ ütles Favorte juht.

Eelmise suve Favortes praktikandina veetnud Aleks Kolpakovi sõnul tervitasid teda juunikuu hakul abivalmis kollektiiv ja vastutusrikkad ülesanded. „Favortes on arengut soosiv töökeskkond, kus kolleegid usaldavad ning toetavad uustulijaid erinevate tööülesannete täitmisel. Samuti kaasatakse tiimi mõtteid uute lahenduste väljatöötamise ja katsetamise protsessi. Kontorisse tuuakse tihti töövõitude tähistamiseks kooki, millest keegi ära ei ütle,“ lausus sügisel projektijuhi abina Favortes tööd jätkanud Aleks. 

Noori tegijaid jätkub aga tiimis veelgi. Sügisel Favorte inseneriõppe stipendiumiga pärjatud Kreete-Karoline Pleiats on uuest aastast samuti projektijuhi abina oma karjääris järgmist sammu tegemas. „Tänu väga paindlikule töögraafikule ja kodukontori võimalusele sain Favortega liituda juba enne magistriõpingute lõppu,“ märkis Kreete.

„Innustava üllatusena käib Favortes töötamisega kaasas helde hüvedepakett, näiteks täiendav tervisekindlustus, sporditoetus, ühised meeskonnaüritused ja sportimised. Töö ise on väga mitmekülgne: lühikese aja jooksul olen kokku puutunud kõigi etappidega, mis uute hoonete rajamise juurde käivad. Palju on eri koostööpartneritega suhtlemist, platsil ja kohtumistel käimist – täpselt nagu mulle meeldib,“ lisas ta. 

Praktikaavalduste vastu võtmine on juba alanud ja kestab 31. märtsini. Kandideerima on oodatud kõik inseneritudengid, kes on hea tehnilise taibuga, oma eriala tõelised fännid ja valmis kiireks tööalaseks arenguks. Lisainfot praktika ja kandideerimise kohta leiab CV Keskusest.