Blogpost featured image
20.04.2023

Favorte rajab Nõmme veerele 334 korteriga Rehelepa elurajooni

Kinnisvaraarendaja Favorte on alustanud Rehelepa elurajooni rajamist Haabersti ja Nõmme linnaosade piirile. 334 korteriga arendusprojekti esimene etapp valmib juba 2024. aasta lõpus ja investeeringute kogumaht ulatub 55 miljoni euroni. 

„Tänaseks on ehitusluba väljastatud neljale kortermajale ja ettevalmistused ehitusega alustamiseks on täies hoos. Käivitasime äsja ka kodude müügi ning huvi sellise rohelise linnasisese asukoha vastu on suur,“ ütles Favorte juhatuse liige Rainer Hinno.

Favorte kodude müügijuhi Elje Hinno sõnul leiavad Rehelepa elurajoonis ideaalse kodupaiga need, kes hindavad äärelinlikku looduslähedust ja võimalust lapsed kodusesse naabruskonda mängima saata. „Asukoht metsa embuses, suurtest teedest veidi eemal tähendab, et võõrastel pole siia asja. Rehelepas saavad kokku sarnasel elujärjel ja huvidega inimesed, mis aitab kaasa turvalise ja ühtse kogukonna moodustumisele,“ lausus Favorte müügijuht. 

„A-energiaklassiga avarate kodude laiast valikust leiab endale meelepärase igaüks – nii oma esimest päris kodu otsivad noored kui ka kasvanud ruumivajadusega pered. Igal korteril on rõdu või terrass, kust ümbritsevat rohelust nautida, ja olemas on ka elektriautode laadimisvalmidusega parkimiskohad,“ lisas ta. 

Esimese etapi kodude arhitekt on Aigar Roht Arhitektuuribüroo Korrus OÜ-st. Rehelepa elurajooni arendusalal sisustatakse pea kaks hektarit rohealasid mitmekesiste spordi- ja mänguväljakute ning puhkevõimalustega. Kõigi kortermajade katused saavad olema täidetud päikesepaneelidega. Suur osa parkimiskohtadest on viidud maa alla, et lisada õuealale avarust ja teha elanike elu mugavamaks.

Lisainfot Rehelepa elurajooni kohta leiab https://rehelepa.favorte.ee