Blogpost featured image
15.10.2020

Benefit AS Tähetorni Tehnopargi uutes äriruumides

Tähetorni Tehnopargi teine ehk Härgmäe 22 hoone valmis selle aasta kevadel ja tänaseks on äripindade üürnikel olnud piisavalt aega end uutes ruumides kenasti sisse seada. Käisime külas Benefit AS-il, kes üürib hoones kahte omavahel kokku ehitatud stock-office tüüpi äripinda. Ettevõtete seas aina enam populaarsust koguv stock-office kontseptsioon tähendab seda, et ettevõte saab kogu äritegevuse (tootmise, lao, kontori ja esinduse) ühe katuse alla tuua ja seeläbi säästa logistika-, kommunikatsiooni-, personali- ja kõrvalkuludelt.

Jätkab Benefit AS tegevjuht Sulev Narusk. 

Benefiti uute äriruumide asukohaks valisime Tähetorni Tehnopargi peamiselt seetõttu, et piirkonnas on palju autode hoolduse ja remondiga tegelevaid ettevõtteid, kellega juba koostööd teeme, ning logistiline lähedus vähendab transpordi- ja ajakulu. Lisaks on Tähetorni Tehnopark autoga lihtsalt ligipääsetav ent samas looduslähedane keskkond, kuhu on nii töötajatel kui klientidel mugav tulla. Ka meie eelmine esindus jäi siia kanti, seega läks kolimine ning töötajatel uue asukohaga harjumine sujuvalt.
Soovisime tegevust jätkata ja laiendada uutes ruumides, sest klient soovib ju näha ka meie töökeskkonda. Uus ja puhas töökeskkond ning kaasaegne ja hästi varustatud ladu loob hea esmamulje ning suurendab usaldust. Lisaks laomajandusele tegeleme uues hoones veel ka keretehnikute koolituste ja klassikaliste sõidukite restaureerimisega. Seetõttu sündiski äripinna ühte lao-osasse koolituskeskus, mis on varustatud kõige kaasaegsemate seadmetega ning ka ruumid ehitatud vastavalt sellele. Sisuliselt on võimalik kõiki meie müüdavaid materjale klientidel ka reaalses töökeskkonnas katsetada. Valmis ka autode käsipesula koos kõikide seadmete, valgustuse, veeäravoolude ja libisemiskindla põrandaga. 
Favorte pakutud built-to-suit lahendus võimaldas meil endale luua täpselt sellises suuruse ja ülesehitusega tööpind, nagu tarvis. Ühendasime omavahel kaks boksi ning lattu ehitasime lisakorruse, mis andis meile kõvasti lisaruumi oma laoseisu parandamiseks. Eriti koroonapandeemia tingimustes on ju hea, kui saad kaupa ette varuda juhuks kui peaks tarneraskusi tekkima. Töös autodega tekib paratamatult ka erinevaid heitgaase näiteks mootoritest ja keevitustöödest, mistõttu ehitasime õppekeskusesse ja klassikautode osasse ka täiendavad ventilatsioonisüsteemid, mis tagaks töökojas nõutud puhtusega õhu.
Tähetorni Tehnoparki kolisime ikka plaaniga pikemalt jääda ning seetõttu pöörasime lisaks funktsionaalsusele ka palju tähelepanu kontori sisustamisele, et luua oma inimestele ja külalistele meeldiv ja hubane töökeskkond. Igal sammul – nii töökoja kui ka kontoriruumide ehitamisel oli suureks boonuseks ka arendaja paindlikkus ning valmidus teha projektis meie jaoks üliolulisi muudatusi.
Soovime Benefit AS-ile jõudu oma äri arendamiseks ja loodame, et Tähetorni Tehnopark teenib veel pikalt ettevõtte huve!

Härgmäe 22 on Tähetorni Tehnopargi teine stock-office ärihoone, mille ehitas Mitt ja Perlebach. Kokku oleme Tähetorni Tehnoparki kavandatud 12 ärihoonet pindalaga 60 000 m2. Tehnopargi 20,5 ha suurusele arendusalale kerkivad ärihooned, mis on sobilikud tootmis-, laondus-, logistika- ja kaubandusettevõtetele. Järgmise maja, Härgmäe 24 ehitus algab juba sel sügisel. Lisainfo: www.tahetornitehnopark.ee