Blogpost featured image
29.04.2020

Ülevaade meie tegemistest eriolukorras

Favorte meeskond on hea tervise juures ja oleme eriolukorra kiuste jätkanud edukalt kõikide arendusprojektide kallal töötamist ning ehitusprotsesside jälgimist.

Kodudest on vahepeal valminud Kirsiõis Kristiines (www.oksa2.ee) ja üle poolte õnnelike uute koduomanike on võtmed kätte saanud.

Kuukressi kortermajad (www.kuukressi.ee) valmivad plaanipäraselt ja esimesed elanikud saavad juba jaanipäevaks uude koju.
 
Käokella elurajooni (www.kaokella.ee) Kanarbiku tee 13 kinnistu esimesed ridamajad valmivad juba augustikuus ning täies hoos on ka Kanarbiku tee 12 ja Sõnajala tee 7 ridaelamute ehitustööd. Aprillikuuga on Käokella kogukond kasvanud 102 perekonnani! 
 
Tähetorni Tehnopark (www.tahetornitehnopark.ee) jätkab kasvamist - valminud on Härgmäe 22 ärihoone ja uute äriruumide võtmed on kätte saanud neli ettevõtet. Jätkame siseviimistlustööde teostamist, et kõik boksid saaksid personaliseeritud ilme täpselt üürniku soovide järgi. Rajamisel on ka järgmise etapi teed ja trassid ning peagi alustame ka Härgmäe 24 hoone ehitusega!
 
Veldi tee 5 ärihoone Ringtee Stock (www.ringteestock.ee) saab veel viimaseid lihve ja järgmisena keskendutakse hoonet ümbritsevate teede ja platside loomisele. Üürnikud saavad uutesse äriruumidesse sisse kolida juuni esimeses pooles. 
 
Taevakivi Ärikeskus (www.taevakivi.ee) aadressil Osmussaare tee 5 on saavutanud täiskõrguse ja praegu käib töö kergvaheseinte ning põrandate kallal. Anname üürnikele uute äripindade võtmed üle plaanipäraselt septembrikuus. 
 
Lucky 4 ärikvartali (www.lucky4.ee) esimene hoone Laki 4 on saanud ehitusloa ja plaanime ehitusega alustada suve keskpaigas.  
 
Kui Sul on mõne arendusprojekti kohta küsimusi, siis võta meiega julgelt ühendust!

Soovime kõigile tugevat tervist ja rahulikku meelt!