Blogpost featured image
15.09.2023

Kopp maasse löödud - Favorte ja Mitt&Perlebach alustasid Rehelepa elurajooni ehitusega

Nõmme ja Haabersti linnaosade piiril algas uue 334 korteriga Rehelepa elurajooni ehitus. Projekti arendaja Favorte investeerib elurajooni rajamisse 55 miljonit eurot. Esimese etapi ehitaja Mitt&Perlebach alustas ehitustöödega augusti viimastel päevadel ja 72 A-energiaklassiga korterit valmib juba järgmise aasta lõpus. 

Juhatuse liikme Rainer Hinno sõnul on Favortel visioon kujundada Mäeküla piirkonda terviklik elu- ja ärikeskkond, mis oleks atraktiivne nii peredele kui ka neile teenuseid pakkuvatele ettevõtetele. „Rehelepa elurajoon ja Tähetorni Tehnopark moodustavad tulevikus ühtse kogukonna, mis kulgeb kaarena Paldiski maanteest Tähetorni tänavani. Kaasaegse äripargi võimaluste ja elurajooni vajaduste lõimimisele keskendumine võiks muutuda suurte tegijate seas valdkonna standardiks,“ lausus Hinno. 

Mitt&Perlebachi asutaja ja kaasomaniku Kristjan Miti sõnul kulgevad tööd objektil plaanipäraselt ja koostöö tellijaga on sujunud hästi. „Ehitus on hooga käima tõmmatud ning ehituskoht värskendavalt põnev - ümberringi pole muud kui ainult mets, eraldatus on Tallinna linna mõistes uskumatu. Meile annab see ruumi ja vabadust muretult liiklemiseks. Tänaseks oleme pinnasetöödega jõudnud majade sügavaima punktini ja edaspidi keskendume sõna otseses mõttes üles ehitamisele,“ ütles Mitt.

Kerkivate hoonete arhitekt on Aigar Roht Arhitektuuribüroo Korrus OÜ-st. Esimeses etapis kerkib kahele kinnistule neli kortermaja, igaühes 18 korterit. Nutika ruumilahendusega korterite valik on lai - alates väiksematest 42,1 m2 suurusest 2-toalistest kuni 97,6 m2 suuruste 5-toaliste kodudeni välja. Igal korteril on rõdu või terrass ja parkimine on lõviosas maa alla viidud, et lisada õuealale avarust. Lisaks hooneid ümbritsevale rohelusele on puhtalt spordi- ja puhkealadele pühendatud ca 2 hektarit maad. Arenduse koduleht: https://rehelepa.favorte.ee/ 

Kiirematele broneerijatele panipaik ja parkimiskoht hinnas! Pakkumine kehtib kuni 15.10.23. 

334 korteriga Rehelepa elurajoon hakkab laiuma 7,5 hektari suurusel maa-alal, mille elanikkonna toimetusi toetab 12 Tähetorni Tehnopargi ärihoonet. Tänaseks on äripargis valminud 4 ärihoonet kogupinnaga 22 000 m2, kus on end sisse seadnud 29 ettevõtet.