Blogpost featured image
22.02.2022

Kandideeri Favorte kinnisvaraarenduse praktikale

Peagi on käes kevad, mil muutub tudengite seas aktuaalseks küsimus, kuidas suvel kooli kõrvalt vabanevat aega enda kasuks tööle panna ja selle käigus ka erialaselt edasi areneda. Sel suvel avab praktikaks uksed ka Favorte, pakkudes ühele südikale tudengile tasustatud mentorlusprogrammi kinnisvaraarenduse maailmaga tutvumiseks.

Favorte tegevjuhi Priit Paiste sõnul on just praegu õige aeg tudengitega dialoogi loomiseks, sest ettevõte on sisenenud uude kasvufaasi. „Kuigi oleme viimaste aastate jooksul kiiresti kasvanud, siis soovime oma turupositsiooni veelgi tugevdada. Selleks täiendame meeskonda ja automatiseerime äriprotsesse, et laiendada oma arendusportfelli ja seada Favorte töödele veelgi kõrgemaid standardeid,“ ütles Paiste. 

„Seega avaneb noortele tulevikutalentidele sel aastal ideaalne võimalus kasvada koos meiega, tuua tiimi värsket perspektiivi ja ideid. Kindlasti nakatab hakkajate noorte entusiasm ka nende kolleege, kes saavad end omakorda proovile panna uues mentori rollis,“ selgitas Favorte tegevjuht. „Lisaks praktikandile ootame oma tiimiga liituma ka noorem-projektijuhti, kes oleks motiveeritud oma karjäärile sisukat algust looma,“ lisas ta.

Praktika Favortes pakub tudengitele võimalust ellu viia päris ülesandeid päris arendusprojektide juures. Käed saab külge panna nii elu- kui ärikondliku kinnisvara projektijuhtimisele, alustades detailplaneeringu koostamise faasist, jätkates ehitusetapiga ja lõpetades valduse ning halduse üle andmisest klientidele ning koostööpartneritele. 

„Suve lõpuks on noorspetsialistidel välja kujunenud esialgne kogemuste pagas, mis ehk aitab õpinguid uue pilguga jätkata ja keskenduda oskustele, mis vajavad veel lihvimist, et tulevikus tööturul edukas olla,“ lausus Favorte projektijuht Madis Lett. „Loomulikult kui näitad end juba praktikal heast küljest ja sulle meie juures meeldib, siis oleme valmis ka edasiseks koostööks,“ märkis Lett. 

Praktikaavalduste vastu võtmine on juba alanud ja kestab 31. märtsini. Kandideerima on oodatud kõik inseneritudengid, kes on hea tehnilise taibuga, oma eriala tõelised fännid ja valmis kiireks tööalaseks arenguks. Lisainfot praktika ja kandideerimise kohta leiab CV Keskusest.