Blogpost featured image
31.08.2022

Favorte tähistas Rae valla ühe suurima elamuarenduse laienemist sarikapeoga

Kinnisvaraarendaja Favorte ja ehitusfirma Mitt&Perlebach tähistasid eile Käokella elurajooni järgmise etapi kortermaja maksimaalkõrguse saavutamist sarikapeoga. Juba 2023. aasta suvel valmib Sõnajala tee 1 kaasaegses hoonekompleksis 64 uut kodu ja 350 m2 äripinda. 

Favorte kodude müügijuhi Elje Hinno sõnul on huvi Tallinna külje all paiknevate elamispindade vastu jätkuvalt suur. „Aasta enne kortermaja valmimist on juba üle neljandiku projekti kodudest müüdud või broneeritud. Et tegu on Käokella elurajooni viimase elamuarendusele keskendunud etapiga, siis on nüüd viimane võimalus tegutseda neil peredel, kes selle konkreetse piirkonna peale varem mõelnud on,“ ütles Hinno.

Sõnajala tee 1 etapi kodusid ehitab Mitt&Perlebach. „Tööd objektil on kulgenud plaanipäraselt ja oleme kenasti graafikus. Lisaks esmaklassilise ehituskvaliteedi tagamisele keskendume nüüd ka juba esimeste ostjate lisasoovide lahendamisele. Korterite valmides on iga kodu oma perekonna järgi näo saanud,“ lausus ehitusfirma projektijuht Taavi Vendel. 

Hoonekompleksi on projekteerinud Arhitektibüroo Korrus. „Sõnajala tee 1 kinnistule kerkivad kodud on kujundatud kogu elurajooni terviklikkust silmas pidades. Samas moodustavad katusekorruse tagasiastetega kolmekorruselised elamud isikupärase ansambli, mis sobiksid kaunistama ka Tallinna kesklinna,“ sõnas peaarhitekt Aigar Roht

Käokella elurajoonis on tänaseks kodu leidnud juba 160 peret. Elurajoon laiub 14 hektaril, tänu millele on tegu ühe suurima elamuarendusega Rae vallas. Peale Sõnajala tee 1 kodude valmimist alustatakse uue tennise- ja padelikeskuse ehitusega. Kanarbiku tee 2 kinnistule kerkivale spordikeskusele on ehitusluba juba väljastatud ja kaheksa väljakuga maja peaks valmima lähima kahe aasta perspektiivis.

Lisainfot Käokella elurajooni kohta leiad: https://kaokella.ee