Blogpost featured image
26.11.2021

Veskimetsa rohelusse kerkib uus 54 korteriga elamu

Kinnisvaraarendaja Favorte ja ehitusfirma Mitt&Perlebachi koostöös kerkib Veskilise 7 kinnistule uus kolmekorruseline kortermaja. Veskimetsa Perekodude ehitus on juba alanud ja korterid valmivad järgmise aasta oktoobris. 

Favorte kodude müügijuhi Elje Hinno sõnul teeb projekti eriliseks linnasisene puutumata ja privaatne looduskeskkond. Linnaosa üldplaneering sealsetele rohelistele naaberkinnistutele rohkem kortermaju ette ei näe.

„Ka Veskimetsa Perekodude rajamisel arvestatakse ümbritseva keskkonnaga. Näiteks kasvab kinnistul võimas tammepuu, mis säilitatakse ja mis jääb tulevikus kaunistama kortermaja sisehoovi. Sellest ka elamu kaarjas kuju,“ lausus Favorte müügijuht. 

Korterite valgusküllased ja funktsionaalsed planeeringud pakuvad ostjatele suurt valikut. Põhirõhk on aga suurtel perekodudel. „Majas on palju viietoalisi perekortereid, mille populaarsuse tõusu me viimasel ajal täheldanud oleme. Sellistes kodudes jätkub ruumi nii koosolemise kui ka vaikuse nautimiseks,“ märkis Hinno. 

Ehitusfirma Mitt&Perlebach asutaja ja kaasomaniku Kristjan Miti sõnul on neil Favortega seljataga juba pikem tulemusrikas koostöö, kus mõlemad osapooled alati rahule jäänud. „Praegune projekt on eriti tore oma asukoha tõttu, kuhu tahaks kasvõi ise elama minna. Tallinna Loomaaia külje alla Veskimetsa rohelusse kaunite kodude loomine on puhas rõõm, sest siia korteri soetajad saavad lisaks kvaliteetsele kodule kaasa ka suurepärase elukeskkonna,“ selgitas Mitt. 

Veskilise 7 kortermaja arhitekt Aigar Roht Arhitektibüroo Korrus OÜ-st kirjeldab arendust soliidse linnamajana. „Eri tooni krohvfassaadidele lisavad nüanssi ja tonaalsust rõdude detailid. Majatagune õu moodustab koos haljastuse, kõnniteede ja mänguväljakuga hubase ajaveetmisruumi,“ ütles ta. 

„Pea aasta enne hoone valmimist on juba müüdud või broneeritud üle 40% korteritest. Tegu on tõeliselt unikaalse projektiga Tallinna kinnisvaramaastikul ja suur huvi enne maja valmimist ainult kinnitab seda,“ sõnas Favorte müügijuht.

Veskimetsa Perekodude kohta leiab rohkem infot veebilehelt https://veskilise.ee/