Blogpost featured image
23.12.2022

Favorte inseneriõppe stipendiumi pälvis Kreete-Karoline Pleiats

Detsembris tunnustas Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond koos koostööpartneritega kõige säravamaid ja nutikamaid tudengeid. Favorte inseneriõppe stipendiumi suuruses 4500 eurot pälvis pidulikul tseremoonial Kreete-Karoline Pleiats. 

Favorte juhatuse liikme Rainer Hinno sõnul on oluline kinnisvaraarenduse tulevikutegijatele teed sillutada ja neid õpingute ajal toetada. „Seega oleme alustanud uue stipendiumite jagamise traditsiooniga, millega toetame noori inseneritudengeid nende erialaste kogemuste kogumise teekonnal. See aitab neil oma tuleviku heaks olulisi otsuseid teha,“ ütles Hinno. 

„Sel aastal esitas Favorte stipendiumile oma motivatsioonikirja ja essee 23 tähelepanuväärset tudengit. Peale põhjalikku kaalumist otsustasime toetada Kreete-Karolinet, kellega on meil lisaks muule ka au uuel aastal koostööd teha,“ lausus Favorte juht. 

Stipendiumi andis pidulikul TalTechi Arengufondi aktusel üle Favorte turundusjuht Viivika Toode. „Kreete-Karoline jäi meile konkursil silma oma sisuka essee ja paeluvate mõtetega. Samuti on ta suutnud edukalt tasakaalustada koolitööd ning erialaseid huvisid väljaspool klassiruumi. Vestlusel avaldas Kreete-Karoline meile muljet oma enesekindluse ja asjatundlikkusega,“ sõnas Toode. 

„Täname kõiki kandideerijaid ja palju õnne Kreete-Karolinele! Suure tänu on ära teeninud ka Tallinna Tehnikaülikooli Arengufond, mille võrgustikku ja kanaleid stipendiaadi leidmiseks kasutada saime,“ märkis Favorte turundusjuht.