Blogpost featured image
16.10.2023

Alanud on kandideerimine FAVORTE x TALTECH stipendiumile

Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi stipendiumite sügisene kandideerimisvoor on saanud kauaoodatud avapaugu. Sel aastal jätkab Favorte traditsiooniga ja toetab ühe südika majandusteaduskonna tudengi õpinguid 3500 euroga. 

Favorte juhatuse liikme Rainer Hinno sõnul on kandideerima oodatud kõik majandustudengid, kes tahavad karjääris järgmist sammu teha. „Stipendiumi raames pakume tudengile toetust oma äriidee ellu viimiseks ja võimalust panustada Favorte toodete ja teenuste äriarendusse,“ lausus Hinno. 

Favorte on 30-aastase kogemusega kinnisvaraarendaja. Ettevõtte arendusportfelli kuulub näiteks Tähetorni Tehnopark, millel on potentsiaali kasvada suurimaks kaasaegseks äripargiks Tallinnas. Favorte elamuarendustest paistab silma Käokella elurajoon, mis on suurim omasugune Rae vallas. „Kui kinnisvaraarendus tundub sinu jaoks põnev valdkond, siis kasuta võimalust, et end proovile panna ja oma kogemuste pagasit täiendada,“ kutsus Hinno üles kõiki huvilisi oma kandideerimisavaldust esitama. 

2022. aastal Favorte stipendiumi pälvinud ja tänaseks ettevõttesse projektijuhi abina tööle asunud Kreete-Karoline Pleiats soovitab oma avalduses välja tuua üks-kaks huvitavat seika, mis aitaks teiste seast silma paista ja eristuda. „Mina näiteks sidusin essee ka oma lõputöö teemaga, tänu millele oli mul paljust kirjutada ja läbi selle oma arvamust avaldada. Enne vestluse vooru tutvu kindlasti põhjalikumalt ettevõtte kodulehe ja väärtustega ning valmista ette mõned teemakohased küsimused,“ ütles Pleiats.

Stipendiumile kandideerimine käib läbi Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi. „Julgustan kõiki kandideerima, et luua endale edaspidiseks karjääriks ja eluks paremad võimalused ning kasulikud kontaktid,“ sõnas Tallinna Tehnikaülikooli Arengufondi eestvedaja ja juhatuse liige Elinor Toming.

Stipendiumile kandideerimine kestab kuni 24. oktoobrini. Lisainfot kandideerimise kohta leiab stipendiumi statuudist.