Blogpost featured image
05.03.2024

Kandideeri Favorte finantsanalüütika praktikale

Märtsikuu jooksul saab kandideerida Favorte finantsanalüütika praktikale. Tasustatud mentorlusprogrammi raames saab sel suvel end proovile panna üks innukas tudeng. Koos kogenud kolleegidega sukeldutakse otse käimasolevate arendusprojektide keskmesse ja avaneb võimalus käed külge panna nende elluviimisele.

Favorte juhatuse liikme Rainer Hinno sõnul möödus 2023. aasta praktikasuvi väga edukalt. „Praktikale kandideeris 55 südikat tudengit, mis näitas üle ootuste suurt huvi meie tegemiste vastu. Et eelmise suve halduspraktikandist Maarja-Lillest on saanud meie tiimi väärtuslik püsiliige, otsustasime traditsiooni jätkata ja ka sel aastal tudengitele oma uksed avada,“ ütles Favorte juht.

Favorte on 30-aastase kogemusega kinnisvaraarendaja. Ettevõtte arendusportfelli kuulub mitu arendusprojekti, mis pürgivad oma erakordse ulatusega Tallinna ja Harjumaa suurimate sekka. Samuti on käima lükatud ka Baltikumi esimene stock-office kinnisvara investeerimisfond. „Kui kinnisvaraarendus tundub sinu jaoks põnev valdkond, siis kasuta võimalust, et end proovile panna ja oma kogemuste pagasit täiendada,“ kutsus Hinno üles kõiki huvilisi oma kandideerimisavaldust esitama.

2022. aasta suve Favortes praktikandina veetnud Aleks Kolpakovi sõnul tervitasid teda juunikuu hakul abivalmis kollektiiv ja vastutusrikkad ülesanded. „Favortes on arengut soosiv töökeskkond, kus kolleegid usaldavad ning toetavad uustulijaid erinevate tööülesannete täitmisel. Samuti kaasatakse tiimi mõtteid uute lahenduste väljatöötamise ja katsetamise protsessi. Kontorisse tuuakse tihti töövõitude tähistamiseks kooki, millest keegi ära ei ütle,“ lausus tänaseks projektijuhi abina Favortes töötav Aleks. 

Kandideerima on oodatud kõik majandustudengid, kes tahavad karjääris järgmist sammu teha. „Praktika raames saab suurepärase ülevaate sellest, kuidas töötab kinnisvaraarendus- ja turg, kuidas hinnata ettevõtete finantsilist seisu ja kuidas toimub rahavoo juhtimine, fondijuhtimine ning ettevõtete rahandus,“ lausus Hinno.

Praktikaavalduste vastu võtmine on juba alanud ja kestab 31. märtsini. Kandideerima on oodatud kõik majandustudengid, kes tunnevad Excelit, on oma eriala tõelised fännid ja valmis kiireks tööalaseks arenguks. Lisainfot praktika ja kandideerimise kohta leiab CV Keskusest.