Priisle tee 30 ja 32, Pirita, Tallinn

Kodud muhedas metsapargis Pirita jõeoru kõrval!

Pirita jõeoru maastikukaitseala kõrvale, muhedasse metsaparki on rajatud kaks privaatset ja hubast kortermaja, mille elamispindade hulgas leidub nii kompaktseid 1-toaliseid pesakesi kui avaraid 4-toaliseid perekortereid. Turvatunnet lisavad 16 valvekaamerat, mis surisevad 24h ööpäevas!

Priisle asumi serval paiknev arendusala on tõeline looduslik pärl, lisaks tihedale parkmetsale on vahetus läheduses ka puutumata ürgne jõeorg, milles vuliseb käänuline Pirita jõgi. Avarate terrassidega korteritest on vaade metsatukale, majade vahele rajatakse pere väiksemate liikmete jaoks kaasaegne mänguväljak. Ei saa märkimata jätta, et tegelikult on mänguväljakuks terve üüratu maastikukaitseala, kus tegevusi on lõputult - alates kalapüügist ja lõpetades onnide ehitamisega.

Kõigest 200 meetri kaugusele uutest majadest rajati uued bussipeatused „Kuuskivi“, mis tagavad laitmatu ühenduse kesklinnaga. Läheduses on mitu kooli, lasteaeda ja suurt kauplust. Tervisejooks või lihtsalt õhtune jalutuskäik algab juba kodutrepilt ja viib läbi maalilise maastiku, mille sarnast Tallinnas naljalt ei leia. Lisame siia värske õhu ja sulni linnulaulu ning saamegi täiusliku elukeskkonna.

Kirjuta meile