Planeedi tn 9, Kesklinn, Tallinn

Hoones on 16 korterit: seitse 2-toalist, neli 3-toalist ning neli 4-toalist, üks 5-toaline. Elamus on neli korrust ning lisaks avatud soklikorrus parkimiseks. Esimese ja teise korruse korterid on tüüplahendusega, kolmas ja neljas korrus on eksklusiivsemad. Kõigile korteritele annavad lisaväärtust ja personaalsust rõdud, neljanda korruse korteritele on projekteeritud avatud katuseterrassid.

Kaasaegsete tehnosüsteemidega maja on projekteeritud ülimalt tähelepanelikult, et mitte lõhkuda piirkonna harmooniat. Korterelamu projekteerimisel on lähtutud energiasäästlikkusest ja elukeskkonna mugavusest, hoone energiaklass on B. Korterites on vesipõrandaküte ning soojustagastusega sundventilatsioonisüsteem. Hoone fassaadide rõdumahud ning vertikaalsed fassaadiprussid ilmestavad hoonet ja annavad fassaadile omanäolise ilme.

Hoone soklikorrusel asuvad tehnilised ruumid ning korterite panipaigad. Turvalise elukeskkonna maja elanikele loovad aiaga eraldatud mänguväljakuga õueala, automaatikaga värav sissesõiduteel, hoone fonolukusüsteem jms, see kõik täidab ka kõige nõudlikumad vajadused.

Hoone valmis aastal 2018.

Kirjuta meile