Kanarbiku tee 12, Järveküla, Rae vald

Käokella elurajooni viies etapp!

Peetri aleviku piiril paiknev Käokella elurajoon asub lühikese autosõidu kaugusel Ülemiste keskusest ja Tallinna kesklinnast. Vaikusest ja puhtast õhust pakatavas kodupaigas kohtuvad uue aja mugavused puhta looduse ja turvalise elukeskkonnaga.

Koduse ja sõbraliku Peetri aleviku kõrval Järvekülas asuv Käokella elurajoon on elupaik nendele, kes unistavad moodsast kodust, kus saab hommikuti ärgata linnulaulu saatel ja jõuda kesklinna veerand tunniga.

Energiasäästlike ridamajade hoovi jääb igale perele oma privaatne aiaga piiratud õueala. Käokella tee 1b ja Karusambla tee 3 kinnistutele rajati kõigile avatud puhke- ja mänguplatsid, kus jagub lippamist nii pisikestele kui suurtele jalgadele. Hoolimata mugavast ühistranspordi ligipääsust on liiklusmüra selles piirkonnas minimaalne. 2016. aasta sügisel avatud ilus ja kaasaegne Järveküla Kool asub tulevasest kodust jalutuskäigu kaugusel ning ootab kõiki poisse ja tüdrukuid koolitarkust omandama. 2020. a septembris on vallal plaan avada Kindluse Kool – nelja paralleeliga põhikool 864-le lapsele. 2015. aastal avati Peetris Aruheina lasteaed, 2019. a lisaks ka Järveküla Lasteaia kaks maja.

Populaarses Käokella elurajoonis on endale kodu leidnud juba 100 peret! Järgmisena kerkib Kanarbiku tee 13 kinnistule neli 5-boksilist ridamaja; Kanarbiku tee 12 kinnistule üks 6-boksiline ridaelamu ning Sõnajala tee 7 kinnistule üks 7-boksiline ridamaja. Käokella ootab Sind!

Lisainfot leiad: www.kaokella.ee

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile