Rehelepa põik 2 ja 4, Haabersti, Tallinn

Veebisait: rehelepa.favorte.ee

JÕULUKAMPAANIA! Allahindlus praegusest hinnakirjast 2-toalistele korteritele -5000 eurot, 3- ja 4-toalistele korteritele -7000 eurot ning 5-toalistele -10 000 eurot! Soodustus kehtib, kui sõlmid võlaõigusliku lepingu enne jõule. Kampaania kehtib 01.12.2023 – 24.12.2023.

EHITUS ON ALANUD! Esimese etapi kodud valmivad 2024. a IV kvartalis. 

Kodu Nõmme veerel, roheluse südames

Perede seas kõrgelt hinnatud Nõmme piirkonnas on hoo sisse saanud uue sõbraliku kogukonna loomine. Mäeküla võluva roheluse südamesse kerkivad vormilt modernsed, ent sisult hubased kortermajad, kus nautida kauneid ja meeldejäävaid hetki oma lähedastega.

Rehelepa elurajoonis on vaeva nähtud selle nimel, et sul oleks olemas kõik vajalik muretuks ja kvaliteetseks eluks. Igapäevatoimetused jäävad siit just parajale kaugusele, et sinu koduhooviks saaks olla silmapiirini ulatuv mets. Mitmekesised spordi- ja mänguväljakud ning puhkealad tagavad, et mõnusaks äraolemiseks vabas õhus pole vaja kodust kaugele minna.

Laiast korterite valikust leiab endale meelepärase igaüks – nii oma esimest päris kodu otsivad noored kui ka kasvanud ruumivajadusega pered. Avarad nutika ruumikasutusega ja energiatõhusad kodud tekitavad elevust nii väiksemates kui suuremates koduotsijates.

Vaata lisa ja võta meiega ühendust!

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile