Saue tee 13, Saue vald, Harjumaa

Veebileht: sauetee13.favorte.ee

Saue tee 13 ärihoone - uued üüripinnad Laagris, Gate Tallinna arendusalal!

Hoonele on väljastatud ehitusluba!

Saue tee 13 ärihoone on uus A-energiaklassi lao- ja tootmishoone Laagris, Gate Tallinna arendusalal. Hoone 8300-ruutmeetrine äripind koosneb kaasaegsetest laoruumidest ja kompaktsetest bürooplokkidest, mis sobivad hästi kesk- ja suurettevõtetele uue esinduse, logistika- või tootmisüksuse avamiseks piirkonnas.

Tänu hoone stock-office kontseptsioonile, nutikale ja paindlikule pinnalahendusele saad kogu äritegevuse ühe katuse alla tuua ja oma äriprotsesse veelgi tõhusamaks muuta.

A-energiaklass tagab sinu äri uuele kodule väiksema jalajälje, madalamad kõrvalkulud ja võimaldab võtta viimast kõige kaasaegsematest tehnilistest lahendustest.

Saue tee 13 ärihoones saab üürida multifunktsionaalseid äripindu suuruses 270-2420 ruutmeetrit. Bokse liites saab moodustada kuni 8300-ruutmeetrise äripinna. Võta meiega ühendust ja töötame välja just sinu ettevõttele sobiva ruumilahenduse!

Makita uus Balti- ja Põhjamaade keskus ja Saue tee 13 ärihoone on esimesed täielikult välja arendatavad projektid Gate Tallinnas. Kasuta varakult ära võimalust saada osa Tallinna lähiümbruse ühe kõige suurejoonelisema äripargi edust!

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile