Kärmu tn 1, Maardu


Uued stock-office üüripinnad Vana-Narva mnt ääres!

Kärmu 1 ärihoone saab olema uus A-energiaklassi lao- ja tootmishoone Tallinna piiril, otse Vana-Narva maantee ääres. Uue ärikeskuse valmimisega lisandub Iru-Maardu tööstuspiirkonda 7200 m2 kaasaegset ja energiatõhusat äripinda.

Hoone koosneb ruumikatest laopindadest ja kompaktsetest bürooplokkidest, mis sobivad hästi kesk- ja suurettevõtetele uue esinduse, logistika- või tootmisüksuse avamiseks aina uuenevas ajaloolises äripiirkonnas.

Tänu hoone stock-office kontseptsioonile, nutikale ja paindlikule pinnalahendusele ja tänapäevasele töökeskkonnale saad kogu äritegevuse ühe katuse alla tuua ja seeläbi oma äriprotsesse veelgi tõhusamaks muuta.

A-energiaklass tagab sinu äri uuele kodule väiksema jalajälje, madalamad kõrvalkulud ja võimaldab võtta viimast kõige kaasaegsematest tehnilistest lahendustest.

Kärmu 1 ärihoones saab üürida multifunktsionaalseid äripindu suuruses 300-800 ruutmeetrit. Bokse liites saab moodustada kuni 6800-ruutmeetrise äripinna. Võta meiega ühendust ja töötame välja just sinu ettevõttele sobiva ruumilahenduse! 

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile