Veldi tee 5, Veneküla, Rae vald

Ringtee Stock on logistiliselt hea juurdepääsuga ladu-kontor-esindus tüüpi kahekordne ärihoone Tallinna ringtee ääres. Paiknemine ringtee magistraalil võimaldab head ligipääsu Tartu ja Peterburi maanteele ning Suur-Sõjamäe kaudu Tallinna linna. Lisaks kasutab konkreetset Tallinna ringtee lõiku Maanteeameti andmetel päevas kuni 20 000 autot, mis tähendab rentnikele väga head nähtavust.

Tegu on ka pidevalt areneva piirkonnaga: Tallinna ringtee äärde kerkib aina uusi hooneid ja lähitulevikus rekonstrueeritakse lähedal asuv Väo ristmik, mis parandab veelgi ümberkaudset liiklusvoolu. Ringtee Stocki lähedusse planeeritakse ka Rail Balticu trassi ja terminali.

Hoones on võimalik üürida sobiva suurusega äripinda, mida saab vastavalt rentniku soovile kasutada lao-/tootmispinna ja/või kontoriruumidena. Saadaval olevad boksid jäävad suurusvahemikku 500–600 m2 ja nende liitmisel saab moodustada kuni 3400 m2 äripinda.

Hoone energiatõhusust iseloomustavad madalad kõrvalkulud. Büroo- ja laoruumide paiknemine lubab tulevasel rentnikul pinda efektiivselt ära kasutada.

Hoone valmis 2020. aasta juunikuus.

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile