Mäeküla tn 7, Haabersti, Tallinn

Veebileht: tahetornitehnopark.favorte.ee

Mäeküla 7 on uus kahekordne ladu-kontor-esindus ehk stock-office ärihoone Paldiski maantee ääres asuvas Tähetorni Tehnopargis. Stock-office kontseptsioon tähendab seda, et ettevõte saab kõik oma äriüksused (tootmise, lao, kontori ja esinduse) ühe katuse alla koondada ja seeläbi säästa logistika-, aja-, kommunikatsiooni-, personali- ja kõrvalkuludelt.

TÄHETORNI TEHNOPARK

Tähetorni Tehnopargis on valminud juba kolm hoonet: Härgmäe 21, Härgmäe 22 ja Härgmäe 24, mis on rahulolevate üürnikega täidetud. Teiste seas on Tähetorni Tehnopargi oma äri koduks valinud näiteks kõrge lennuga päikeseenergiast elektrit tootvate katusepaneelide autor Roofit.solar, innovaatilisi pakkelahenduse teenuseid osutav Heat3, looduslikke pesuvahendeid pakkuv Mulieres ja keretehnikute koolituste ja klassikaliste sõidukite restaureerimisega tegelev Benefit AS.

Äripargi eest jookseb kergliiklustee, mida mööda mõnusalt tööle kulgeda. Kõigi majade katuseid täidavad päikesepaneelid, mis toodavad väärtuslikku roheenergiat. Tähetorni Tehnopark on ka UpSteami keskkonnasõbraliku autopesu ametlik pesupunkt! Keskkonnasäästlikumaks liiklemiseks lisame lähiajal tehnoparki hulgaliselt elektriautode laadimiskohti, jalgrattahoidikuid ja juba on loodud jalakäijasõbraliku keskkond äripargi sees. Härgmäe 21 hoone ees on Paemurru bussipeatus ja oleme loonud bussipeatused ka Härgmäe 22 hoone ette, et tulevikus bussiliini võrgustikku äripargi sisse pikendada.

Kirjuta meile