Peetri, Viitka, Võru vald

JÄRVEÄÄRNE MAAVALDUS LÕUNA-EESTIS

Müüme elamu või suvekodu rajamiseks sobiva järveäärse maavalduse maaliliste Lõuna-Eesti metsade vahel.

Peetri kinnistutel ringi jalutades ulatub rohelus nii kaugele, kui silm seletab. Peatub aeg ja ainus heli, mis Su kõrvu jõuab, on tuulekohin võimsate puude võrastikus. Unikaalne asukoht Põrstõ järve kaldal võimaldab Sul sinu uues kodus kohvitassi tagant päikesetõusu vaatemängu jälgida, veerõõme nautida ja meeldejäävaid koosviibimisi pidada. Siin avaneb sul suurepärane võimalus raputada maha igapäevatööst tulenev stress ja nautida privaatsust ning aktiivset puhkust värskes õhus. 

Põrstõ järv sobib hästi nii suplemiseks kui kalastamiseks - siin leidub nii kokre, ahvenat, särge kui haugi. 

ASUKOHT

Lähedusse jäävad mitmed maastikukaitsealad ja RMK matkarajad, kus avastada piirkonna järvederohket maastikku, looduslikke karjamaid, vanu hobuteid ja kopra tegutsemisjälgi.

Kruntidest 250 m kaugusel kulgeb Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa maantee, mida mööda jõuab kiirelt ja mugavalt nii lähematesse kui kaugematesse linnadesse. Maanteed ja maavaldust eraldab lai metsariba. Põrste ja Järvemäe bussipeatused jäävad tervistava jalutuskäigu kaugusele (ca 1 km).

Lähim asula Vastseliina on viieminutilise autosõidu kaugusel. Alevikus on kool, lasteaed, toidupoed, huviringid, kohvikud, sportimisvõimalused ja kõik muu eluks vajalik. Võru linn jääb ca 30 km kaugusele.   

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile