Plaasi 4, Lasnamäe, Tallinn

 Veebileht: vaotehnopark.favorte.ee

UUS ÄRIPARK OTSE VÄO RISTMIKU ÄÄRES

Väo Tehnopark on uus ärilinnak otse Väo ristmiku ääres. Tehnopargi 5,5 hektariline arendusala paikneb Tallinna ringteed Peterburi tee Narva suunaga ühendava magistraali kõrval.

Rajame Väo Tehnoparki kuus ärihoonet, mis moodustavad kokku 21 300 m² äripinda. Hooned koosnevad stock-office üüripindadest ehk lao-, tootmis- ja bürooruumidest, mis on sobilikud kesk- ja suurettevõtetele. Kõik Väo Tehnopargi üüripinnad projekteeritakse mitmeotstarbeliselt, mis tähendab, et ettevõte saab meiega koostöös luua täpselt oma vajadustele vastava äripinna.

Ehitatavad hooned on B-energiamärgisega, mis tagab optimaalse suhte keskkonnasõbralike lahenduste ja madalate kõrvalkulude vahel. Kõigi majade katuseid täidavad päikesepaneelid, mis toodavad täistuuridel roheenergiat. Keskkonnasäästlikumaks liiklemiseks paigaldame tehnoparki hulgaliselt elektriautode laadimiskohti, jalgrattahoidikuid ja loome jalakäijasõbraliku keskkonna äripargi sees. Lisaks rajatakse Väo ristmiku rekonstrueerimisega Väo Tehnopargi ümber üle kolme kilomeetri jalg- ja kergliiklusteid. Tulevikus sõidab läbi pargi uus linnabussiliin, seniks saab kasutada Pirita jõe bussipeatust Peterburi teel.

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile