Plaasi 4, Lasnamäe, Tallinn

Veebileht: vaoaripark.favorte.ee

UUS ÄRIPARK OTSE VÄO RISTMIKU ÄÄRES. Ehitus käib täie hooga ja hoone valmib 2024. a III kvartalis.

Väo Äripark on uus ärilinnak otse Väo ristmiku ääres. Tehnopargi 5,5 hektariline arendusala paikneb Tallinna ringteed Peterburi tee Narva suunaga ühendava magistraali kõrval.

Rajame Väo Äriparki kuus ärihoonet, mis moodustavad kokku 21 300 m² äripinda. Hooned koosnevad stock-office üüripindadest ehk lao-, tootmis- ja bürooruumidest, mis on sobilikud kesk- ja suurettevõtetele. Kõik Väo Äripargi üüripinnad projekteeritakse mitmeotstarbeliselt, mis tähendab, et ettevõte saab meiega koostöös luua täpselt oma vajadustele vastava äripinna.

Ehitatavad hooned on B-energiamärgisega, mis tagab optimaalse suhte keskkonnasõbralike lahenduste ja madalate kõrvalkulude vahel. Kõigi majade katuseid täidavad päikesepaneelid, mis toodavad täistuuridel roheenergiat. Keskkonnasäästlikumaks liiklemiseks paigaldame äriparki hulgaliselt elektriautode laadimiskohti, jalgrattahoidikuid ja loome jalakäijasõbraliku keskkonna äripargi sees. Lisaks rajati Väo ristmiku rekonstrueerimisega Väo Äripargi ümber üle kolme kilomeetri jalg- ja kergliiklusteid. Tulevikus sõidab läbi pargi uus linnabussiliin, seniks saab kasutada Pirita jõe bussipeatust Peterburi teel.

Kirjuta meile