Vana-Narva mnt 3, Maardu linn

Uus ärihoone Vana-Narva maantee ääres!

Iru Ärikeskus on uus kahekordne ladu-kontor-esindus ehk stock-office tüüpi maja Vana-Narva maantee ääres. Nimetatud kolm ühes lahendus annab ettevõttele võimaluse kogu äritegevuse ühe katuse alla tuua ja seeläbi säästa logistika-, kommunikatsiooni-, personali- ja kõrvalkuludelt.

Arenduse paiknemine suurte magistraalide läheduses pakub Iru Ärikeskuse üürnikule väga häid logistilisi võimalusi. Tagatud on kiire ligipääs Peterburi teele ning tänu Tallinna ringteele ka Eesti teistesse punktidesse viivatele maanteedele. Olemas on ka ühistranspordiühendus Tallinna linnaga.

Iru Ärikeskuses on võimalik üürida ettevõttele sobiva suurusega äripinda, mida saab vastavalt rentniku soovile kasutada lao-/tootmispinna ja/või kaubandus-/kontoriruumidena. Saadaval olevad multifunktsionaalsed boksid algavad umbes 340 ruutmeetrist, aga pakkuda on ka ligikaudu 975 ruutmeetriseid äripindasid. Bokse liites saab moodustada kuni 9500 ruutmeetrist äripinda. Võta endale sobiva ruumilahenduse leidmiseks meiega ühendust!

Vaata lisainfot arenduse kodulehelt: https://iruarikeskus.ee/

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile