Saue tee 13, Saue vald, Harjumaa

Saue tee 13 ärihoone - uued üüripinnad Laagris,
Gate Tallinna arendusalal!

Saue tee 13 ärihoone on uus A-energiaklassi lao- ja tootmishoone Laagris, Gate Tallinna arendusalal. Hoone 8300-ruutmeetrine äripind koosneb kaasaegsetest laoruumidest ja kompaktsetest bürooplokkidest, mis sobivad hästi kesk- ja suurettevõtetele uue esinduse, logistika- või tootmisüksuse avamiseks piirkonnas.

Tänu hoone stock-office kontseptsioonile, nutikale ja paindlikule pinnalahendusele saad kogu äritegevuse ühe katuse alla tuua ja oma äriprotsesse veelgi tõhusamaks muuta.

A-energiaklass tagab sinu äri uuele kodule väiksema jalajälje, madalamad kõrvalkulud ja võimaldab võtta viimast kõige kaasaegsematest tehnilistest lahendustest.

Saue tee 13 ärihoones saab üürida multifunktsionaalseid äripindu suuruses 270-2420 ruutmeetrit. Bokse liites saab moodustada kuni 8300-ruutmeetrise äripinna. Võta meiega ühendust ja töötame välja just sinu ettevõttele sobiva ruumilahenduse!

Makita uus Balti- ja Põhjamaade keskus ja Saue tee 13 ärihoone on esimesed täielikult välja arendatavad projektid Gate Tallinnas. Kasuta varakult ära võimalust saada osa Tallinna lähiümbruse ühe kõige suurejoonelisema äripargi edust!

Lisainfo: sauetee13.favorte.ee

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile