Saluste tee 3, Soodevahe, Rae vald

Saluste 3 stock-office on kaasaegne ja nutikas ärihoone Tallinna külje all. Hoonet projekteerides oleme mõelnud Sinu kui ettevõtja soovidele ja vajadustele ning sellest lähtuvalt töötanud välja lahendused, mis muudavad äri tegemise mugavaks ja efektiivseks. Saluste 3 stock-office hõlmab endas üle 24 000 m² pinda, mis on mõeldud nii lao-, tootmis- kui ka büroopinnaks. Nii saad kogu oma äritegevust hoida ühes kohas.

Lisaks oleme mõelnud mugavale ligipääsule ning rajame hoone ümber 229 parkimiskohta, millest iga üürnik saab endale määratud parkimiskohad. Kaubaautode jaoks luuakse laiad laadimisvõimalused, et tagada ligipääs ka suurematele sõidukitele.
 
Üüripinnad on paindlikud ning bokse liites on võimalik luua just endale sobilik töökeskkond. Üüripindade suurus algab 2600 m², kuid bokse on võimalik liita ning rääkida kaasa planeeringus. Hoone ehitamisel kasutatakse kvaliteetseid ning kaasaegseid materjale, mis tagavad madalad kõrvalkulud. Laoruume iseloomustavad kõrged laed – kõrgus fermi alla 7,32 m, profiilplekini 10,2 m.

Lisainfot leiad arenduse kodulehelt: https://saluste3.ee/

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile