Kadaka tee 42b, Mustamäe, Tallinn

Kadaka Trade Center – uus multifunktsionaalne
ärihoone Kadaka äripiirkonnas!


Kadaka Trade Center ehk KTC saab olema uus kahekordne multifunktsionaalne hoone hinnatud Kadaka äripiirkonnas.

Ärihoone ligi 14 300 ruutmeetrit äripinda on sobilik kesk- ja suurettevõtetele, kes vajavad äripinda kaubanduse, teenindamise, kontori või ladustamise jaoks. Kadaka Trade Centeri ruumid projekteeritakse mitmeotstarbeliselt, mis tähendab, et ettevõte saab koostöös arendajaga luua täpselt oma vajadustele vastava äripinna.

Kadaka Trade Centerile on omistatud B-energiamärgis, mis tagab optimaalse suhte äritegevust hõlbustavate tehniliste lahenduste ja madalate kõrvalkulude vahel. Ärihoone ligi 8000 m2 katus on täidetud päikesepaneelidega, mis toodavad mühinal roheenergiat.

Igal äripinnal on eraldi kütte ja jahutuse reguleerimise võimalus; hoones on läbivalt kasutatud LED-valgusteid ning büroo- ja kaubandusosas soojustagastusega ventilatsiooni.

Turvalisuse tagavad läbipääsusüsteemidega uksed ja kõrge resolutsiooniga videokaamerad. Keskkonnasäästlikumaks liiklemiseks on Kadaka Trade Centeri territooriumil jalgrattahoidikud, elektriautode laadimiskohad ja kõnnitee, mis läheb otse Laki bussipeatuseni välja.

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile