Härgmäe tn 24, Haabersti, Tallinn

UUED ÜÜRIPINNAD TÄHETORNI TEHNOPARGIS!

Härgmäe 24 on uus kahekordne ladu-kontor-esindus ehk stock-office tüüpi ärihoone Paldiski maantee ääres asuvas Tähetorni Tehnopargis. Stock-office kontseptsioon tähendab seda, et ettevõte saab kogu äritegevuse (tootmise, lao, kontori ja esinduse) ühe katuse alla tuua ja seeläbi säästa logistika-, kommunikatsiooni-, personali- ja kõrvalkuludelt.

Härgmäe 24 ärihoones on saada stock-office bokse suurusvahemikus 300-1675 m2 ja nende liitmisel saab moodustada ligi 5 400 m2 äripinda. Lao-/tootmispinna ja kontori/esinduspinna osakaalu saab kohandada ettevõtte vajadustele! Hoones on üürile anda ka ainult büroopinda suuruses 70-130 m2. Võta endale sobiva ruumilahenduse leidmiseks meiega ühendust!

Tähetorni Tehnopargis on valminud juba kaks hoonet: Härgmäe 21 ja Härgmäe 22, mis on rahulolevate üürnikega täidetud. Teiste seas on Tähetorni Tehnopargi oma äri koduks valinud näiteks kõrge lennuga päikeseenergiast elektrit tootvate katusepaneelide autor Roofit.solar, innovaatilisi pakkelahenduse teenuseid osutav Heat3 ja loominguliste kujunduslahenduste välja töötamisega tegelev BT Style.

Võta meiega ühendust

Kirjuta meile